Przeskocz do treści

Tabletki na poprawę płodności bez recepty

Interesują Cię tabletki na poprawę płodności bez recepty? Chcesz wspomóc zapłodnienie? - Przeczytaj opinię naszego specjalisty w leczeniu zaburzeń płodności.

dr-monikaGrobla
lek. med. Monika Grobla - Ginekolog, specjalista w leczeniu zaburzeń płodności

Problemy z płodnością są problemem niewątpliwie złożonym, szkodliwe czynniki wpływające na brak płodności, oraz sposoby na poprawę płodności opisaliśmy w jednym z poprzednich wpisów. Wśród nich jest odpowiednia dieta, stosowanie suplementów na płodność.

Tabletki na płodność zarówno dla kobiet i mężczyzn wspomagają funkcjonowanie organizmu, dostarczają niezbędnych składników mineralnych niezbędnych dla procesu zapłodnienia, oraz wspomagają rozwój zarodka i płodu już po zapłodnieniu.

Tabletki na płodność dla mężczyzny:

tabletki na płodność dla mężczyzny

Tabletki na poprawę płodności dla mężczyzn powinny wpływać na zwiększenie ilości oraz ruchliwości plemników.

Jednym z dostępnych preparatów na poprawę płodności u mężczyzn jest insemin Man. Składniki zawarte w Insemin MEN, takie jak witamina C, l-karnityna, cynk i wyciąg z pestek winogron, wpływają na ruchliwość plemników, pomagają im odpowiednio się rozwijać , zwiększają ilość i poprawiają ich morfologię.

Tabletki na poprawę płodności dla kobiety:

tabletki poprawę płodności dla kobiet

Tabletki na płodność dla kobiety powinny wpływać na ustabilizowanie układu hormonalnego, uregulowanie cyklu miesiączkowego. Wśród tabletek możemy wyróżnić Insemin Woman.

Skład Insemin WOMAN, oparty na wyciągu z kwiatów koniczyny, żeń-szeniu, witaminie E i kwasie foliowym, wpływa dodatnio na uregulowanie cyklu miesiączkowego kobiety, pozytywnie oddziałuje na układ hormonalny, zwiększa produkcję estrogenu i wspomaga funkcjonowanie macicy, co znacznie ułatwia zajście w ciążę i ma pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka.

Gdzie kupić tabletki na płodność

Tabletki na płodność można zamówić online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Każdy zakup objęty jest 90 dniowym okresem satysfakcji gwarantowanej, dzięki któremu - można zwrócić tabletki, jeżeli nie spełnią Twoich oczekiwań. Wiemy, że problemy z płodnością są sprawą bardzo intymną, dlatego przesyłka dostarczana jest w dyskretnym opakowaniu.

Opinie o tabletkach na płodność.

Zebraliśmy wiele opinii o tabletkach na poprawę płodności dla kobiet jak i mężczyzn, poniżej kilka z nich.

Zacznę od najważniejszego... Jestem mamą od ponad pół roku. Jednak moja droga do macierzyństwa nie była usłana różami. Z mężem staraliśmy się o dziecko przez kilka lat, niestety bezskutecznie. Chodziliśmy od lekarza do lekarza i każdy z nich miał inną radę na poprawę naszej płodności. Mówili, że to tylko chwilowe kłopoty, żebym unikała stresu, lepiej się odżywiała i przestała myśleć o swoich problemach z zajściem w ciążę. Zrobiliśmy nawet specjalistyczne badania, z których wyszło, że jesteśmy płodni i nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, abyśmy byli rodzicami. Od tego wszystkiego mój cykl miesiączkowy rozregulował się, byłam załamana, jednak postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. W internecie trafiłam na tabletki wspomagające płodność Insemin - postanowiłam spróbować i zamówiłam pierwsze opakowanie. Kobieca intuicja podpowiadała mi, że  nadszedł dobry moment na poczęcie i w końcu nam się uda! Nie myliłam się. Udało się, po bardzo długim boju w walce o płodność.

Tabletki na płodność bez recepty opinie

 

Zapisz

3 thoughts on “Tabletki na poprawę płodności bez recepty

  1. Marzena

    Skuteczne suplementy na płodność to jedno, drugie to nawyki, które trzeba zmienić by te pierwsze zadziałały. Inaczej o skuteczności możemy dyskutować, co prawda nie znaczy to, że nie działają. Jednak zwróciłabym uwagę na więcej sportu, lepszą dietę. MARZENA

    Odpowiedz
  2. Elwira

    Szukałam odpowiedzi na pytanie jak wspomóc zapłodnienie i je znalazłam, opakowanie zamówione - o wynikach kuracji wspomagającej napiszę za miesiąc 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *